دانش آموختگان

دانش آموختگان

1- قبل از اتمام تحصیل با مراجعه به کارشناس مسئول بایگانی و بررسی پرونده¬ی تحصیلی خود از کامل بودن مدارک مورد نیاز فارغ التحصیلی اطمینان حاصل نمائید، مدارک فارغ التحصیلی شامل: 6 قطعه عکس 4× 3رنگی زمینه سفید(اسکن و فوری نباشد)، اصل دیپلم(مختص دانشجویان کاردانی) گواهی موقت یا اصل مدرک کاردانی همراه ریزنمرات(مختص دانشجویان کارشناسی)، تاییدیه تحصیلی مدرک مربوطه، کپی تمام صحفات شناسنامه به همراه توضیحات، کپی پشت و رو از کارت ملی و پایان خدمت(برای دانشجویان مشمول برگه معافیت تحصیلی الزامیست).
2- مراجعه به سامانه هم آوا و اطمینان از گذراندن تمامی دروس و واحدهای دوره کاردانی یا کارشناسی و ثبت تقاضای صدور گواهینامه موقت
3- دانشجویانی که نمرات معادلسازی(تطبیقی) داشته¬اند جهت اطمینان از ثبت در سیستم به سامانه ی آموزشی خود مراجعه و در صورت عدم ثبت به کارشناس مربوطه موضوع را اطلاع دهند.
4- دانشجویان انتقالی/مهمان بایستی کلیه¬ی مدارک مربوطه شامل: فرم¬های تایید شده انتقال/مهمان با مهر و امضاء مراکز مبدا و مقصد، ریز نمرات و یا کارنامه¬ی ترم به ترم ممهور به مهر و امضاءی مرکز مبدا، مدارک کامل شناسنامه ای و تحصیلی در پرونده¬ی آنها موجود باشد.
5- دانشجویانی که ترم آخر را به صورت معرفی به استاد گذرانده اند به محض دریافت نمره از سوی استاد و ثبت در سیستم، جهت اعلام فارغ التحصیلی و اطمینان از گذراندن تمامی دروس به کارشناسان آموزش مراجعه کنند.
6- در صورت داشتن وام کمک هزینه تحصیلی(صندوق رفاه) و یا هرگونه بدهی مالی به دانشگاه، ضمن مراجعه به کارشناس و تسویه حساب با واحد مربوطه، از تسویه حساب اطمینان کامل حاصل نمائید.
7- جهت پیگیری صدور مدرک گواهی موقت لازم است حداقل 3 ماه از تاریخ فارغ التحصیلی دانش آموخته گذشته باشد، بدیهی است در صورت داشتن نواقص این زمان بعد از رفع نقص و تکمیل پرونده محاسبه می گردد.
8- برای تحویل گواهی موقت لازم است دانش آموخته پس از اطمینان از صدور آن (اسامی در سایت مرکز موجود است)نسبت به اخذ فرم تسویه حساب اقدام کرده و پس از تکمیل آن به تائید تمامی کارشناسان مربوطه رسانده و جهت گرفتن گواهی موقت شخصاً به امور فارغ التحصیلان مراجعه کند.
لازم به ذکر است مدرک دانش آموخته تنها در صورتی به فرد دیگری غیر از صاحب مدرک تحویل می گردد که دارای وکالت نامه محضری از سوی دانش آموخته باشد.

امور فارغ التحصیلان مرکز آموزش علمی-کاربردی بازرگانی تهران


دانش آموختگان

صدور دانشنامه


دانش آموختگان

دانش آموختگانی که اسامی آن ها در لیست ذیل می باشد،به همراه کارت دانشجوئی و یک قطعه تمبر 10.000ریالی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 15-09 (به جز13-12) به مرکز مراجعه نمایند.

اسامی گواهینامه موقت آماده دانش آموختگان کاردانی


دانش آموختگان

دانش آموختگانی که اسامی آن ها در لیست ذیل می باشد،به همراه کارت دانشجوئی و یک قطعه تمبر 10.000ریالی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 15-09 (به جز 13-12) به مرکز مراجعه نمایند.
اسامی گواهینامه های موقت آماده دانش آموختگان کارشناسی

آخرین اخبار
ورود کاربران
تماس با ما
نشانی تهران بلوار کشاورز خیابان شهید عبدالله زاده نبش کوچه افشار شماره 21
8695 داخلی 2
8695 داخلی 3
آمار بازدیدکنندگان
تعداد کل بازدیدکنندگان: 31687 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 134 نفر
افراد آنلاین: 41 نفر